Shell przedstawia ulepszoną formułę paliw premium

Dodatkowo zawierają inhibitory korozji, chroniące przed nadmiernym zużyciem metalowe części układu paliwowego. Bezpieczeństwo oraz zdrowie naszych klientów i pracowników są dla nas najważniejsze. Wraz z luzującymi się obostrzeniami zauważamy, że na polskie drogi wraca coraz więcej kierowców.

Wszystkie benzny "smakowe" to po prostu orlenowska baza + jakiś dodatek dolewany już na stacji. Wyjątkiem jest chyba najdroższy V-Power, którego Shell sprowadza z Niemiec. Nie uwierzę w wartość tych "specjalnych" paliw, dopóki mi ktoś nie przedstawi obiektywnych, ilościowych wyników testów (np. właśnie z hamowni), w których wyjdą jakieś istotne różnice.

  • – Cieszymy się, że będziemy mieli okazję opowiedzieć naszym klientom o ulepszonej formule paliw Shell V-Power.
  • Można tankować taniej, ale pod pewnymi warunkami.
  • Proszę porównać, jakie dysze pracują w motocyklu żużlowym, zasilanym alkoholem lub silnikach motorowodnych.
  • – Nasza marka nie stosuje i nie rekomenduje stosowania takich paliw w swoich modelach.
  • W tym momencie rozpoczyna się cały proces oczyszczania.

Mają prowadzić do zmniejszenia zużycia paliwa i zwiększenia zasięgu aut. Jak informują przedstawiciele koncernu, prace nad nowym paliwem trwały 5 lat i pochłonęły 50 tys. – Ponad 10 lat temu rozpoczęliśmy sprzedaż paliw BP Ultimate. Zatem czy warto zapłacić nawet kilkadziesiąt groszy więcej za litr? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

Shell V-Power Diesel – poczuj Jakość w każdych warunkach

Zobacz, dlaczego Twój silnik zasługuje na najwyższą jakość Shell. Paliwo premium Shell V-Power używane przez zespół F1 Scuderia Ferrari zawiera aż 99% tych samych rodzajów składników, co paliwa Shell V-Power dostępne dla klientów na całym świecie na stacjach paliw. Partnerstwo Shell z Ferrari polega nie tylko na testowaniu paliw i olejów, ale również na rzecz rozwoju innowacyjności w sportach motorowych. Widzimy dystrybutor paliwa premium Shell V-Power, a następnie mężczyznę wlewającego do baku paliwo Shell V-Power. 1 Najniższa cena 1 l paliwa Shell V-Power 95 z ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 6,11 zł, a 1 l paliwa Shell V-Power Diesel wynosiła 5,91 zł. 30 groszy taniej na litrze paliwa wyróżniającego się bardzo dobrą jakością to dobra promocja.

W naszej rozległej sieci jednostek badawczo-rozwojowych pracuje 150 doświadczonych naukowców, którzy opracowują unikalne formuły paliw. – Cieszymy się, że będziemy mieli okazję opowiedzieć naszym klientom o ulepszonej formule paliw Shell V-Power. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i mam nadzieję, że nasi goście będą się z nami dobrze bawić.

  • Widzimy przednią część samochodu w przekroju – drzwi oraz szybę kierowcy.
  • Shell AutoGas to pewność dla Ciebie i Twojego samochodu.
  • Dzięki nim paliwo spala się skuteczniej i nie pozostawia nagaru.

Jest to ważny element naszego działania na rzecz umożliwienia transformacji mobilności, która leży u podstaw naszej strategii – mówi Istvan Kapitany, zastępca dyrektora generalnego Shell Mobility. Udoskonalone paliwa Shell V-Power czyszczą aż do 100% kluczowych części silnika i przywracają aż do 100% jego osiągów1. Analizując oferty największych koncernów paliwowych na naszym rynku, można było do niedawna wyodrębnić dwie grupy produktów. Druga to paliwa o liczbie oktanowej od 98 do 100, zawierające uszlachetniające dodatki mające obniżyć spalanie, zwiększyć moc itd. Dziś sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana, bo pojawiły się standardowe paliwa z dodatkami uszlachetniającymi, np. Celem ich stosowania ma być zredukowanie ilości osadów we wnętrzu silnika, powstających w procesie spalania, a także usunięcie istniejących.

Dlaczego warto tankować Shell V-Power?

Posiadają one wzmocnioną formułę czyszczącą, która pomaga chronić elementy układu paliwowego takie jak zawory czy wtryskiwacze przed nawarstwiającym się osadem wpływającym na wydajność. Shell V-Power to również jedyna rodzina paliw współtworzona i polecana przez najlepsze marki motoryzacyjne, do których należy Ferrari oraz BMW M. Aby zatankować wybrane paliwo w niższej cenie wystarczy odwiedzić stację Shell w odpowiedni dzień tygodnia i zatankować maksymalnie do 100 litrów objętego promocją paliwa.

Dbamy o to, by poziom obsługi na naszych stacjach był coraz lepszy, a klienci wychodzili z nich bardziej zadowoleni niż przed przyjazdem. Na środku, u dołu planszy pojawia się szara ikona sugerująca scrollowanie. Z prawej strony ukazuje się wąż oraz pistolet dystrybutora paliwa. Moneta okręca się o 180o i przechodzi w górną część bieżnika tylnej opony samochodu.

Czy tankować lepszego diesla?

Do rekomendacji producenta warto się stosować, bo są efektem dokładnych badań. Jeśli w naszym modelu zalecana jest amarkets: ważna aktualizacja w sekcji narzędzia handlowe benzyna 98, powinniśmy jej używać. Jeśli nie, wlewanie paliw o wyższej liczbie oktanowej mija się z celem.

Najwyższa jakość obsługi klienta

Zapomnij o problemach z silnikiem z pomocą innowacyjnego paliwa Shell V-Power Diesel. Jego unikalna formuła pomaga usuwać szkodliwe osady, które nawarstwiają się w silniku i uniemożliwiają mu prawidłowe działanie. Shell V-Power to najlepsze paliwo dla osiągów i wydajności. Benzyna Shell V-Power to nasze najskuteczniejsze paliwo, które pomaga poprawiać czystość silnika i usuwać nagromadzone w nim osady. Shell V-Power Racing to nasze najmocniejsze paliwo, stworzone dla najlepszych osiągów i wydajności.

Jakość paliwa jest szczególną wartością dla Shell. 3 W porównaniu z podstawowym paliwem Shell FuelSave Diesel. Widzimy teraz, jak samochód bezpiecznie odjeżdża, a samochód może kontynuować podróż bez pościgu, mająmy pewność, że silnik jest bezpieczny przed potworem. Czerwony samochód wjeżdża z prawej strony i znika z lewej strony ekranu, podąża za nim ciemnoszary potwór z fioletowymi plamami. Stojący srebrny samochód jest atakowany przez podobnego potwora.

Oznacza to, że w przyszłym tygodniu nie zatankujemy już benzyny janet yellen wygłosiła przemówienie w jackson hole 95 we wtorek i oleju napędowego Shell V-Power Diesel w czwartek w cenie paliw podstawowych. Shell V-Power Nitro+ też zostało zaprojektowane, by usuwać osady zmniejszające moc silnika. W porównaniu z poprzednią wersją paliwa, Shell V-Power, zawiera o 25% więcej środka zmniejszającego tarcie. To benzyna o największej liczbie oktanowej w Polsce (ma 100 oktanów). Z tego miejsca przeskakujemy do wnętrza pompy i widzimy, jak paliwo wpływa do silnika, nowy i ulepszony Shell V-Power w 100% oczyszcza kluczowych części silnika z osadów obniżających jego osiągi. Uczestnicy programu Shell ClubSmart mogą tankować paliwa Shell V-Power 95 oraz Shell V-Power Diesel taniej o 30 groszy na litrze niezależnie od dnia tygodnia.

Jak wskazuje nazwa, mają poprawiać dynamikę, czas reakcji i osiągi silników, zapewniać pełną moc i lepsze przyspieszenie. Ten produkt jest efektem współpracy jednej z najnowocześniejszych w Europie rafinerii Grupy Lotos ze światowym liderem branży chemicznej, chiny us trade news firmą BASF. To także odpowiedź na zapotrzebowanie klientów na paliwa o ponadprzeciętnych parametrach. Niedawno koncern BP wprowadził na rynek linię paliw ACTIVE, a każda duża sieć stacji benzynowych w Polsce ma w swojej ofercie podobne produkty.

No Comments Yet.

Leave a comment